Оренда віртуальних серверів у Німеччині: вигідно, безпечно, надійно.

      Оренда віртуальних серверів - це вигідна послуга, котра забезпечує високу продуктивність та безпечне зберігання даних. Створення крупних онлайн-проектів: форумів, Інтернет-магазинів, порталів з великою кількістю контенту. Організація внутрішньокорпоративної мережі для віддаленої роботи групи людей з об'ємними додатками та файлами. Здійснення складних розрахунків. Якщо хоча б одна з вищеперерахованих задач стоїть перед Вами, саме час подумати про оренду віртуального сервера.

Що таке віртуальний сервер?

Віртуальний сервер повністю імітує роботу фізичного. З точки зору управління вони нічим не відрізняються. Клієнт може встановлювати своє програмне забезпечення, працювати з файлами та виконувати багато інших завданнь. Однак на одній доволі потужній фізичній машині може бути запущено декілька віртуальних. Незалежні користувачі ділять між собою ресурси фізичного сервера - його процесори, оперативну пам'ять, ємність підсистеми зберігання і т.д., при цьому не впливаючи на продуктивність віртуальних серверів одне одного.

Які переваги віртуального сервера?

Економія

     Оренда віртуального сервера - це ідеальне бюджетне рішення для малого та середнього бізнесу. Реалізуючи задумані проекти, Вам не доведеться витрачати час та гроші на купівлю обладнання, пошук приміщень та висококваліфікованого персоналу. Аналогічний результат Ви отримаєте у нас за фіксовану щомісячну оплату. Крім того, коли поставлені цілі досягнено, оренду можна припинити.

Безпека

Наші сервери знаходяться у Німеччині. Географічне розміщення рятує дані від втрат внаслідок крадіжок або стихійних лих. А робота у цивілізованому європейському правовому полі гарантує відсутність тиску з боку українських правоохоронніх органів. Тут слід сказати, що наша компанія надає послугу "Тривожна кнопка", що дозволяє Вам за допомогою спеціального брелоку відключити сервер та заблокувати доступ до інформації.

Надійність

Передача даних відбувається через захищені канали зв'язку і з обов'язковим шифруванням. Також у вартість оренди входить резервне копіювання. Ці фактори мінімізують ризики, пов'язані з вірусною атакою чи помилкою співробітників.

Як орендувати сервер?

Щоб орендувати сервер, зв'яжіться з нами:

тел. +38 (067) 630-07-93

тел. +38 (097) 555-50-52

 Instagram 

 Facebook 

Found a typo? Please select it and press Ctrl + Enter.