Послуги

Інфраструктурні рішення

ІТ-інфраструктура підприємства — це єдиний комплекс програмних, технічних, комунікаційних, інформаційних та організаційно-технологічних засобів забезпечення функціонування підприємства, а також засобів управління ними.
Для забезпечення ефективної діяльності сучасні підприємства потребують ІТ-інфраструктурі, що складається з інтегрованого комплексу систем, програмних продуктів та послуг. ІТ-інфраструктура повинна бути цілісною, максимально надійною, грамотно спроектованої, мати великий запас міцності, відповідати не тільки поточному стану бізнесу, а й враховувати його розвиток в майбутньому.
Базова ІТ-інфраструктура є технологічною підкладкою для роботи інших шарів корпоративної архітектури.

Мережі передачі даних і голосу

Кожна компанія при відкритті нового офісу або при переїзді стикається із завданням створення нової ІТ інфраструктури: прокладання та налаштування локальної мережі, встановлення та налаштування обладнання, налаштування сервісів, підключення до зовнішніх мереж зв'язку, подальше технічне обслуговування. Завдяки пропозицією нашої компанії всі питання, пов'язані з цією комплексним завданням, можна вирішити, звернувшись до одного інтегратора.

ІТ Консалтинг

ІТ-Консалтинг — проектно-орієнтована діяльність, пов'язана з інформаційною підтримкою бізнес-процесів, що дозволяє дати незалежну експертну оцінку ефективності використання інформаційних технологій.

На сьогоднішній день більшість компаній використовує ІТ в управлінні своїм бізнесом. Інформаційні технології дозволяють робити бізнес більш наочним, більш керованим, більш прогнозованим.

Прикладне програмне забезпечення

Переваги віддаленого системного адміністрування.

Ви купуєте тільки потрібну послугу і тільки в потрібному для вашого бізнесу обсязі. Не потрібно оплачувати позаурочну роботу або навпаки простої в робочий час. Ви отримуєте доступ до фахівців різної компетенції: від техпідтримки до спеців рівня інтегратора. У вас немає витрат на підбір кадрів, на кадрове, бухгалтерське обслуговування і на утримання робочого місця. У підрядника немає відпусток і лікарняних. Підрядник забезпечує виконання завдань тоді, коли це необхідно замовнику. І вночі, і у вихідні, і у свята. Ваша ІТ служба стає прозорою: ви отримуєте регулярну звітність про вирішених завданнях і вартості їх вирішення.

WEB

Розробка сайту будь-якої складності. Від одностранічой посадкової сторінки, до повноцінного веб додатки з унікальним функціоналом. У нас є досвід створення сайтів-візиток, інтернет магазинів і серверних додатків, які можуть використовуватися, наприклад, в якості backend для мобільного додатка.

Якщо у вас вже є сайт, ми можемо запропонувати вам його підтримку, обслуговування та розвиток.

Поставка

Наша компанія давно і тісно співпрацює з провідними виробниками серверного обладнання і систем зберігання даних - IBM, DELL, HP и Supermicro, джерел безперебійного живлення APC, мережевого обладнання Mikrotik і Draytek, моніторів і проекційного обладнання NEC і т.д.

Роблячи вибір на користь "брендового" обладнання Ви отримуєте надійні і зарекомендували себе рішення, а також технічну підтримку і гарантію світового рівня.

Системи безпеки

Наша компанія пропонує оптимальні рішення в сфері проектування та монтажу систем безпеки
Ми охоплюємо весь комплекс робіт, до складу яких входить передпроектну обстеження об'єкта та розробка проектної документації, прокладка комунікацій, установка і налагодження устаткування, введення систем в експлуатацію, технічне (гарантійне та післягарантійне) обслуговування. Пропоноване нами устаткування відповідає стандартам якості, а також має державні сертифікати відповідності.
Ми розробимо і реалізуємо технічні рішення індивідуально для кожного об'єкта, в основі яких застосовуються високотехнологічне обладнання найвідоміших світових виробників.