Оформлений під Win 95 веб сайт як резюме

Кожен з нас писав або буде писати резюме. Зазвичай це не найвеселіше заняття, де ти заповнюєш на аркуші А4 по порядку всі свої навички та досвід роботи. Іноді дуже важко розповісти про все що ти вмієш. Та й краще показати.

Саме так вирішили декілька людей, створивши сайт у вигляді наочного резюме, розповідаючи і показуючи що вони вміють. Однак ті що потрапили в цю статтю змогли виділитися більше інших. Дизайн їх сайтів мають вигляд операційної системи іноді з ярликами, папками і текстовими документами. Все що ви бачите на сайті активно і працює так само як і на вашому робочому столі, ось тільки оформлено це під виглядом застарілих операційних систем, в нашій добірці це Windows 95.

Перегляди: 1302

Новий апаратний захист від Intel

15 червня Intel анонсував нову технологію захисту Control-Flow Enforcement Technology (CET) на апаратному рівні від атак, які важко було усунути програмним забезпеченням.

Захист реалізований за допомогою двох компонентів:

Indirect Branch Tracking (IBT) або непряме відстеження гілок

Запобігає атаки Jump / Call Programming (JOP / COP). Відстежує доступ до пам'яті і запобігає перехід до областям пам'яті, до яких програма не має доступу.

Перегляди: 1225

Використання вразливостей IoT-пристроїв хакерами

За останні кілька років пристрої IoT стали більш поширеними в будинках і офісах. Вони роблять повсякденне життя набагато зручніше. Але все, що пов'язано з Інтернетом, вразливе до кібератак, пристрої IoT не виняток.

У США, наприклад, поширені випадки, коли віддалено зламують радіоняню і розмовляють з дитиною в колисці. Так як радіоняня нерідко обладнується відеокамерою, зловмисники можуть ще й спостерігати. Такі можливості дають психічно нездоровим людям ресурс для стеження за конкретними людьми і використання отриманого матеріалу в подальшому для шантажу.

Перегляди: 1805

Нововведення в Windows Server 2019

14 січня 2020 Microsoft припинив підтримку Windows Server 2008 і 2008 R2. Користувачі, що працювали з цими версіями змушені перейти на нові версії, для отримання оновлень і нових можливостей. Припинення підтримки також означає що версія вже морально застаріла і не здатна протистояти загрозам теперішнього часу.
 
У жовтні 2018 була випущена фінальна версія Windows Server 2019. На даний час саме вона є останньою і найбільш вдосконаленою. Час згадати які переваги має Windows Server 2019 перед своїми попередниками.
Перегляди: 1193

Зміна робочого ритму розробників під час зростання пандемії

З поширенням COVID-19 з'явилася потреба людей залишатися вдома. Як результат багато сфер які мали можливість перейшли на віддалену роботу. GitHub опублікував звіт про те, як змінився робочий ритм розробників за один квартал, коли починала набирати обертів пандемія. Показники порівнюються з тим же періодом 2019 року.

Будучи найбільшою глобальною платформою для розробників, GitHub мали можливість побачити зміни в діяльності розробників. Мета аналізу була в розумінні роботи розробників в стресових умовах, підготовка та адаптації до майбутніх збоїв. GitHub планує продовжити і розширити цей аналіз в щорічному звіті.

Перегляди: 1169

Windows XP на Raspberry Pi 4

Співробітники Pi Lab випустили ОС Linux Raspbian XP Professional. На вигляд ця операційна система в точності нагадує Windows XP. Має робоче меню "Пуск", усі значки і панелі завдань виконані в класичному стилі XP. Також включений повний пакет LibreOffice замість Microsoft Office.

screenshot videoid wftqfnq7tro times 134

Перегляди: 1816