Компанія Системний Інтегратор поповнилася сертифікованим фахівцем з MikroTik ...

Якість послуг компанії «Системний інтегратор» зростає разом з кваліфікацією співробітників. Наш молодший інженер Іван Соболевський отримав сертифікати двох рівнів для роботи з обладнанням «MikroTik». Тепер ви можете знайти його ім'я у списку консультантів на офіційному сайті виробника: http://mikrotik.in.ua )  Перейдіть по посиланню і переконайтеся.

Перегляди: 204

Автоматизоване резервне копіювання маршрутизаторів MikroTik

Суть скрипта в тому, що, якщо у вас є 50 + маршрутизаторів (хоча і до 50-ти це теж корисно) вам не треба заходити і самостійно, вручну робитиbackupвашего маршрутизатора.

На початку для того щоб розуміти, що це за звір, і з чим його їдять, давайте розглянемо функції даного скрипта:

Перегляди: 0

Що нас чекає в майбутньому. Пророцтва IBM про технології після 2022 року

Технологічний гігант IBM вже далеко не перший рік робить вельми гучні прогнози, що стосуються «нашого» технологічного майбутнього. І слід зазначити, що відсоток вірних прогнозів дивним чином завжди буде вищою, ніж відсоток невірних.
Ось і на цей раз компанія представила список з п'яти інноваційних технологій, методів і відкриттів, які, на її думку, нададуть найбільш серйозний вплив на наші життя протягом п'яти майбутніх років.

Перегляди: 305

Рейтинг мов програмування 2017

Go від Google визнаний найпопулярнішою мовою програмування за версією TIOBE

TIOBE - індекс, який демонструє популярність мов програмування за певний проміжок часу, як правило, один рік. З 2016 року найпопулярнішою мовою програмування був визнаний Go, розроблений Google. Дана мова програмування набрав 2,16% за рік і впевнено обігнав своїх найближчих конкурентів-Dart (+ 0,95%) і Perl (+ 0,91%). Основними факторами успіху Go є його доступність для навчання і загальна застосовність, крім того Go має вбудовану підтримку для паралельного програмування. Все більше і більше клієнтів компанії TIOBE впроваджують саме цю мову програмування.

Перегляди: 0

Компанія Google збирається розробити систему штучного інтелекту до гаджетам з використанням Raspberry Pi

Google вже розробив велику різноманітність інструментів для машинного навчання, робототехніки та домашньої автоматизації, носяться пристроїв, а також інші технології в області штучного інтелекту. & nbsp; Величезний функціонал систем зі штучним інтелектом дозволить гаджету розпізнавати мову і емоції людини, а також здійснювати переклад слів, фраз і пропозицій на різних мовах в режимі онлайн, підкорятися командам і запитам, відданих природною мовою, аналізуючи контекст.

Перегляди: 190

Як українці використовують інтернет - дослідження Google

 В Україні зростає кількість користувачів смартфонів 
Все більше українців віддають перевагу смартфонам.
Компанія TNS Infratest на замовлення Google провела дослідження за допомогою Consumer Barometer, результати якого показують, що смартфонами користуються вже 35% жителів України. Для порівняння, в 2015 році користувачів смартфонів серед українців було 28%. Серед молоді (до 35 років) смартфони користуються ще більшою популярністю - 72% молодих людей вважають за краще їх. В цілому, за останні 3 роки смартфони стало використовувати в 1,5 рази більше українців.
 
Перегляди: 0