Перегляди: 1243

З поширенням COVID-19 з'явилася потреба людей залишатися вдома. Як результат багато сфер які мали можливість перейшли на віддалену роботу. GitHub опублікував звіт про те, як змінився робочий ритм розробників за один квартал, коли починала набирати обертів пандемія. Показники порівнюються з тим же періодом 2019 року.

Будучи найбільшою глобальною платформою для розробників, GitHub мали можливість побачити зміни в діяльності розробників. Мета аналізу була в розумінні роботи розробників в стресових умовах, підготовка та адаптації до майбутніх збоїв. GitHub планує продовжити і розширити цей аналіз в щорічному звіті.

Основні висновки:

  • Активність розробників, включаючи push-запити, pull-запити, переглянуті pull-запити і коментарі демонструє злегка збільшені показники з кожним роком.

  • Змінилася частота роботи. Робочі дні стали збільшуватися на годину в день, як по буднях, так і у вихідні.

  • Люди більше співпрацюють, особливо в проектах з відкритим вихідним кодом. Час на об'єднання запиту на отримання проектів з відкритим вихідним кодом скоротилося в порівнянні з минулим роком.

текст10.1текст11

 

 

 

 

 

 

 

Загалом аналіз показує, що люди стійкі до змін: активність розробників була стабільною навіть під час кризи. Організації, які можуть адаптувати свою роботу так само швидко, як і їх команда, будуть стійкими і успішними. Але збільшення робочого дня, роботи і обов'язків вдома може підвищити ймовірність вигоряння. Потрібно робити перерви, намагатися створити стійке робоче навантаження для себе і своєї команди і мати чіткі межі для роботи та дозвілля.

У нашому колективі є хороші розробники які не припиняли свою роботу під час пандемії.

Хочете дізнатися розробкою чого вони займаються на даний момент? І як ця розробка може бути вам корисною?

Можете дізнатися з попередніх статей або ж зверніться до нас на пряму. Напишіть нам на пошту, зателефонуйте або зв'яжіться через зручну вам соціальну мережу. Ми будемо раді поділитися інформацією і допомогти вам.

Прочитати оригінал звіту англійською: https://github.blog/2020-05-06-octoverse-spotlight-an-analysis-of-developer-productivity-work-cadence-and-collaboration-in-the-early-days-of-covid-19/

Found a typo? Please select it and press Ctrl + Enter.