Перегляди: 1332

Кожен з нас писав або буде писати резюме. Зазвичай це не найвеселіше заняття, де ти заповнюєш на аркуші А4 по порядку всі свої навички та досвід роботи. Іноді дуже важко розповісти про все що ти вмієш. Та й краще показати.

Саме так вирішили декілька людей, створивши сайт у вигляді наочного резюме, розповідаючи і показуючи що вони вміють. Однак ті що потрапили в цю статтю змогли виділитися більше інших. Дизайн їх сайтів мають вигляд операційної системи іноді з ярликами, папками і текстовими документами. Все що ви бачите на сайті активно і працює так само як і на вашому робочому столі, ось тільки оформлено це під виглядом застарілих операційних систем, в нашій добірці це Windows 95.

Software & Adventure
Кнопка пуску оформлена в класичному стилі Win95. Також є час в нижньому правому куті і один ярлик у вигляді папки на "робочому столі". Після натискання на ярлик з'являється діалогове вікно де автор розповідає як його звуть, звідки він, про свої навички та посилання на соц. мережі. Більше інформації можна дізнатися з пуску.

About me відкриває теж вікно що і ярлик.
Наступним пунктом ви можете ввімкнути / вимкнути музику на сайті.
Home вікно в якому ще раз говориться хто автор цього сайту і автор відповідає на питання для чого цей сайт.
Blog вікно блогу з посиланнями на статті, ведеться дуже активно.
Programming і Entrepreneurship вікна аналогічні блогу, але присвячені різним темам, програмуванню і підприємництву.
Speaking вікно з посиланнями на записи виступів автора.
Adventure вікно з розповідями про різні подорожах.
Unschooling останній пункт в меню з якого можна дізнатися про шкільне життя автора, і досвіді самостійного навчання.

Снимок2

Victor Ribeiro
Є кнопка пуску, час у нижньому правому куті і кілька ярликів "на робочому столі". Всі ярлики активні, їх можна переміщати по всьому робочому столу. Меню пуску не відрізняється від тих ярликів що ми вже бачимо.

Ярлики:
Книга викликає вікно де автор розповідає про себе. Так само є посилання на інші ресурси, соц. мережі і пошта.
Монітор - вікно з трьома міні іграми на вибір.
Диск - вікно з трансляцією онлайн радіо з сайту https://plaza.one/
Папка - вікно з підбіркою 3д робіт автора сайту.

Снимок1

expensive toys
Єдиний що не має "робочого столу", зроблений як звичайний сайт, але з дизайном Win95. Має кнопку пуску в верхньому правому куті, при виборі пункту ми переміщуємося по сторінці. Основних положень на сторінці 4.

На першому автор відразу пропонує послуги створенню сайту.
Прокрутивши колесо нижче, або вибравши наступний пункт в пуску ми потрапляємо на вікно проектів, де автор наочно показує які готові проекти у нього вже є. Кнопкою Next і у вигляді завантажувального шкали ми переглядаємо всі проекти, а в кінці знаходиться пропозиція зв'язатися якщо ми хочемо створити свій.
Далі ми бачимо два випадаючі списки. У першому перелік інструментів якими користується автор, у другому перелік улюблених речей і посилання на сторінку в якій він розповідає про себе і про сайт.
В кінці автор вперше пише про те як його звуть, а нижче кілька посилань на соц. мережі.

Снимок4

Tim R. Morgan, Tulsa, Oklahoma, USA
Від "робочого столу" тут залишилося три вікна, їх не можна перемістити, згорнути, закрити, хоча кнопки активні.
Перше вікно це Нотатки в яких автор розповідає хто він, звідки і про свої навички. Текст в нотатках можна відредагувати, або стерти повністю і написати свій, але після оновлення сторінки все повертається назад.
У другому вікні знаходяться програмні проекти у вигляді ярликів з посиланнями на GitHub.
В останньому вікні знаходяться папки з посиланнями на інші сторінки і ресурси.

Снимок3

Таке оформлення виглядає оригінально, проте порівнюючи сайти між собою здається одноманітним. Мало хто додає щось нове, в основному це повне копіювання операційної системи. Іноді цікаво просто подивитися і згадати інтерфейс старих версій ос, але на такий випадок є окремі сайти з повною симуляцією, добірка яких буде в одній з наступних статей.

Бажаєте створити схожий сайт?

Або ж у вас є ідея для свого оригінального дизайну?

У нашій команді є веб розробники. Напишіть нам на пошту, зателефонуйте або зв'яжіться через зручну вам соц. мережу. Ми відповімо на всі запитання й зробимо потрібний для вас сайт.

Found a typo? Please select it and press Ctrl + Enter.