Перегляди: 1472

Найближчим часом співробітники офісів вийдуть на роботу, офіси заповняться людьми. Однак чи буде все працювати як раніше.

Працюючи віддалено багато хто зіткнувся з новими проблемами, і тепер корпоративна мережа може не впоратися з ними. Не кажучи вже про компанії які не мають корпоративної мережі або ж впровадження було зроблено не професійно. Подбати про ці проблеми варто заздалегідь, щоб при поновленні роботи в офісі нічого не завадило.

У нашій практиці був випадок коли клієнт був незадоволений роботою віддалених офісів. Проблема полягала в неправильному налаштуванні локальних мереж, через яку офіси не могли нормально спільно працювати.

До чого може призвести погане впровадження або відсутність корпоративної мережі:
  • збільшення виробничих витрат;
  • довге обслуговування клієнтських заявок;
  • збільшення термінів розробки і впровадження нових продуктів;
  • погіршення відносин з іншими компаніями;
  • зниження зростання продажів.

Краще рішення, яке ми могли запропонувати, це заміна всіх маршрутизаторів на MikroTik. Завдяки тому що в нашому колективі є сертифікований фахівець MikroTik настройка була зроблена професійно. Були об'єднані близько десяти віддалених офісів в єдину корпоративну захищену мережу. Після вирішення проблем, клієнт був задоволений нашою роботою і продовжив співпрацю з нами.

текст6.2текст6.3

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
текст6.1
 
Сумніваєтеся в правильності впровадженні корпоративної мережі?
Хотіли б впровадити корпоративну мережу?
 

Напишіть нам на пошту, зателефонуйте або зв'яжіться через зручну вам соціальну мережу. Ми проведемо аналіз всіх робочих процесів і внутрішніх технічних і людських комунікацій. Виправимо помилки і запропонуємо найкращий варіант для впровадження.

Found a typo? Please select it and press Ctrl + Enter.