Компанія Системний Інтегратор поповнилася сертифікованим фахівцем з MikroTik ...

Перегляди: 1526

Якість послуг компанії «Системний інтегратор» зростає разом з кваліфікацією співробітників. Наш молодший інженер Іван Соболевський отримав сертифікати двох рівнів для роботи з обладнанням «MikroTik». Тепер ви можете знайти його ім'я у списку консультантів на офіційному сайті виробника: http://mikrotik.in.ua )  Перейдіть по посиланню і переконайтеся.

Про компанію MikroTik

MikroTik розробляє і продає інноваційне мережеве обладнання та програмне забезпечення до нього. В асортименті компанії є маршрутизатори, роутери, точки доступу та операційна система RouterOS. MikroTik була заснована в 1996 році в Латвії. За двадцять дворічну історію роботи компанія стала справжнім лідером в своїй сфері. Клієнти по всьому світу вибирають продукцію MikroTik через її надійності, великих можливостей і доступної ціни. В основному компанія спеціалізується на організації роботи малих і середніх мереж. Однак обладнання MikroTik використовували і для реалізації масштабних проектів. Так, в Уругваї за допомогою технічних і програмних засобів MikroTik всі школи країни об'єднали в одну бездротову мережу.

Про сертифікати

Бажаючі дізнатися більше про роботу з мережами MIktoTik можуть взяти участь в спеціальних тренінгах. Існує три рівні їх складності. Після навчання на кожному з них учасники курсів здають тест і отримують сертифікат, що дозволяє піднятися на наступний рівень. Подібні заняття призначені для співробітників IT-сфери різних спеціалізацій: системних адміністраторів, інженерів техпідтримки, менеджерів з продажу техніки. Наявність сертифіката MikroTik в рази підвищує їх затребуваність на ринку праці. Наш Іван Соболевський вирішив теж не відставати від світових тенденцій і отримав сертифікати MTCNA і MTCRE.

MTCNA – це початковий курс, який знайомить з базовими можливостями операційної системи RouterOS і мережевого устаткування. Тренінг складається з восьми модулів і триває чотири дні. За цей час Іван навчився налаштовувати маршрутизатори, проводити їх діагностику, усувати неполадки, а також захищати систему від будь-якого доступу зовні. Також наш співробітник зупинився на досягнутому і поставив перед собою нову мету - пройти розширений тренінг і отримати сертифікат MTCRE. Йому вдалося зробити не тільки це, а ще й здати фінальний іспит з результатом понад 90% . Такий високий результат і дозволив Івану потрапити в офіційний список консультантів MikroTik і отримати два сертифікати.
Found a typo? Please select it and press Ctrl + Enter.