СЕЙСМОГРАФ НА RASPBERRY PI

Перегляди: 1297
Мікрокомп'ютери Raspberry Pi —велика річ! На базі цих крихітних обчислювальних машин створено незліченно здорових і потрібних пристроїв: аудіо підсилювача, роботи, системи відеоспостереження, ігрові автомати, міні-пивоварні і багато іное.І зараз ось з'явився і персональний сейсмограф, який може засікти навіть саме незначне коливання поверхні.
 
 
Кампанія зі збору коштів на випуск сейсмографа, який називається Raspberry Shake, вже запущена на Kickstarter. На жаль, стати «ранньою пташкою»і отримати гаджет за спеціальною ціною, та ще й з подарунками, вже не вийде — все розібрали. Але все ще можна купити Raspberry Shake за ціною в 149 американських доларів, що на момент написання поста дорівнює приблизно 3800 рублів. Сам мікрокомп'ютер продається окремо.
Сейсмограф Raspberry Shake & mdash; відмінна річ для всіх, хто хоче мати уявлення не тільки про сейсмічну активність, але і знати, що відбувається в сусідній кімнаті, — свідчить опис продукту, —за допомогою Shake можна засікти найменші коливання поверхні, навіть незначні, на кшталт кроків в сусідній кімнаті і постукування пальців.
 
Відео з демонстрацією наочно показує принцип роботи пристрою, який засікає не тільки коливання від падіння монет різного номіналу, а й навіть той момент, коли автор відео злегка постукує по столу пальцями.
Found a typo? Please select it and press Ctrl + Enter.