Перегляди: 1383

Уявіть, що ваш будинок—це помічник, або навіть друг. Сам вмикає світло коли ви приходите. Або ж підтримує постійну температуру повітря. Виконує усі дії самостійно ,вам не потрубно давати кожен раз йому команди. І це не всі можливості.

Для реалізації такого будинку потрібен ребутер. За допомогою нього більшість систем можна автоматизувати. 


IMG 20200413 222602 01

Однак потрібно зрозуміти принцип роботи. 

Роботу мікрокомпю'ютера, який знаходиться в ребуторі, можна порівняти з вимикачем лампи. Вимикач розриває ланцюг, роз'єднує і з'єднує дріт. 

До сухих контактів компю'ютера під'єднується реле. Залежно від того, подається струм чи ні— реле змінює свій стан, замикається/розмикається. Реле теж працює за принципом вимикача, але розриває ланцюг по команді компю'ютера. 

До реле ребутера під'єднується пристрій, живленням якого ми можемо керувати. Через системи подій, в наших ребутерах, ми можемо під'єднувати різні датчики, вони і зроблять ваш будинок "розумним".

Датчики температури і вологості для контролю повітря в приміщенні.
При досягненні певного градуса подаємо команду ввімкнути/вимкнути кондиціонер.
 
Датчик геркон.
При спрацьовуванні якого ми можемо зрозуміти двері відчинені або ні. Якщо двері відчинилися ввімкнути лампочку, при закритті—вимкнути.
 

Зараз ми використовуємо ребутер в охоронних цілях. При зламуванні поміщення з датчиками вмикаємо сигналізацію. Також вмикаємо/вимикаємо датчики, які там є. Але в розробці багато цікавого.

IMG 20200423 134944

Хочете більше дізнатися про ребутер ?

Напишіть нам на пошту, зателефонуйте або зв'яжіться через зручну вам соціальну мережу. Ми розповімо все що вас цікавить.

Found a typo? Please select it and press Ctrl + Enter.