Компанія Google збирається розробити систему штучного інтелекту до гаджетам з використанням Raspberry Pi

Перегляди: 1360

Google вже розробив велику різноманітність інструментів для машинного навчання, робототехніки та домашньої автоматизації, носяться пристроїв, а також інші технології в області штучного інтелекту. & nbsp; Величезний функціонал систем зі штучним інтелектом дозволить гаджету розпізнавати мову і емоції людини, а також здійснювати переклад слів, фраз і пропозицій на різних мовах в режимі онлайн, підкорятися командам і запитам, відданих природною мовою, аналізуючи контекст.

Сьогодні корпорація Google ганяється за виробниками з відкритим вихідним кодом, щоб вивчити інструменти необхідні для додавання штучного інтелекту для побутових, промислових і роздрібних пристроїв, виготовлених з використанням одноплатного комп'ютера. Стратегія може включати в себе інструменти машинного навчання, які є ключовими для ШІ. ШІ допомагає Siri від Apple, Alexa Amazon, а також відповідати на питання Microsoft's Cortana і дає можливість безпілотним автомобілям подорожувати по вулицях безпечно.

"У нас немає чогось специфічного, щоб оголосити прямо зараз, але ми раді сприяти проведенню обмін відкритим вихідним кодом машинного навчання з спільнотою. Слідкуйте за оновленнями більше в цьому році." - сказав представник Google в електронній пошті.

«Ми в Google зацікавлені в створенні інтелектуальних інструментів для мейкерів і хочемо почути, які будуть найбільш затребувані», – пише корпорація. Компанія зараз проводимо опитування Pi-розробників і з'ясовує, які інструменти найбільш важливі для них. Ви можете знайти його на сайті Raspberry Pi Foundation.

«Технологічний гігант також має в своєму розпорядженні потужними рішеннями для навігації ботів і прогностичної аналітики. Опитування допоможе йому відчути співтовариство Raspberry Pi, але він також дозволить нам отримати ті сервіси, в яких ми відчуваємо необхідність», — відзначено в заяві Raspberry Pi Foundation.

Мікрокомп'ютери Raspberry Pi розійшлися по світу же більш ніж 10 мільйонним тиражем за чотири з половиною роки. Для розробників, які роблять програми для них, доступний ряд цікавих інструментів – наприклад, бібліотека комп'ютерного зору OpenCV. Google ж за допомогою своїх вже працюють систем може прискорити впровадження і використання штучного інтелекту на платформі.

Found a typo? Please select it and press Ctrl + Enter.