Як українці використовують інтернет - дослідження Google

Перегляди: 1015
 В Україні зростає кількість користувачів смартфонів 
Все більше українців віддають перевагу смартфонам.
Компанія TNS Infratest на замовлення Google провела дослідження за допомогою Consumer Barometer, результати якого показують, що смартфонами користуються вже 35% жителів України. Для порівняння, в 2015 році користувачів смартфонів серед українців було 28%. Серед молоді (до 35 років) смартфони користуються ще більшою популярністю - 72% молодих людей вважають за краще їх. В цілому, за останні 3 роки смартфони стало використовувати в 1,5 рази більше українців.
 
 
Смартфони використовуються українцями для різних цілей, але найчастіше - для пошуку інформації (45%), спілкування в соціальних мережах (42%) і перегляду відео-роликів (37%).
2 1
Згідно з дослідженням, 85% українців щодня використовують смартфон і знаходяться в режимі онлайн. Кількість же молоді до 25 років, що використовує інтернет щодня, становить 98%, а українців 25-34 років - 93%.
 
3
 
72% - таке кількість українців старше 55 років, які щодня користуються інтернетом.
 
Специфіка використання онлайн-пристроїв серед українців
 
Дослідження показало, що на одного жителя України в середньому припадає 1,2 пристрої з виходом в Інтернет. Для порівняння, в 2013 році цей показник був менше на 58%. При перегляді телевізора 61% українців часто використовують свої смартфони для виходу в Інтернет, а телеглядачі до 35 років в 35% випадків використовують і другий пристрій онлайн під час перегляду ТБ.
 
4
 
 
Під час дослідження також було виявлено такі показники: 51% українців хоча б раз на місяць користуються Інтернетом для пошуку будь-яких товарів. А 36% молодих українських користувачів у віці до 35 років користуються смартфоном для пошуку товарів так само часто, як і комп'ютером. Одним з найбільш затребуваних українцями онлайн-сервісів є онлайн-відео - кожен день їм користується 49% населення, а ще 29% українців переглядає онлайн-відео хоча б раз на тиждень.

Молоді люди до 35 років користуються цим сервісом ще більш активно - 71% з них щодня переглядають відео через Інтернет, а якщо порахувати тих, хто використовує для цього смартфон хоча б раз & nbsp; в тиждень - ця цифра складе 92%.
61% українців часто користуються смартфонами з виходом в Інтернет в особистих цілях. При цьому виключно в особистих цілях смартфонами користуються 58% опитаних, а 30% - і в робочих цілях теж.

Дослідження TNS Infratest проводилося серед 60 тисяч учасників з 61 країни світу. В Україні за телефоном і в ході персонального інтерв'ю було опитано 1000 респондентів у віці старше 16 років. Період дослідження, що проводиться - січень-березень 2016 року.
Found a typo? Please select it and press Ctrl + Enter.