Google розробляє нову операційну систему Fuchsia OS

Перегляди: 1568

На сьогоднішній день у компанії Google є операційна система Android, яка працює на смартфонах, планшетах, смарт-годинах, телевізорах і навіть автомобілях, а також Chrome OS, призначена для персональних комп'ютерів. Схоже, що пошуковий гігант в таємниці розробляє ще одну операційну систему Fuchsia OS, про яку стало відомо із загадкового сховища Google Git. Відомо, що над проектом працюють досить відомі особистості, такі як Тревіс Гейзельбрехт, який працював над BeOS, iOS і webOS, Брайан Світленд, який доклав руку до створення Android, BeOS та Hiptop OS, а також численні програмні інженери Google, включаючи Петра Хосека. На жаль, про Fuchsia OS, названої в честь однойменного рослини, практично нічого невідомо.

fuchsia os 1

Опис Fuchsia OS:

Pink + Purple = Fuchsia (a new Operating System)

Рожевий + фіолетовий = фуксія (нова операційна система)

Про операційну систему відомо лише те, що вона побудована на базі ядра Little Kernel з компонентами Magenta. Ядро LK було розроблено для вбудованих пристроїв з обмеженим апаратним забезпеченням, а ось Magenta націлене на сучасні телефони і персональні комп'ютери з потужними процесорами і великим об'ємом оперативної пам'яті. Також відомо, що ця система підтримує як 32 і 64-бітові ARM-процесори, а також 64-бітові персональні комп'ютери. Тревіс Гейзельбрехт & nbsp; вже підтвердив, що Fuchsia OS незабаром буде доступна для Raspberry Pi 3.

Для чого Google розробляє цю операційну систему, для яких пристроїв вона призначена, які завдання зможе виконувати - на ці питання поки немає точних відповідей. Можливо, що Fuchsia OS стане аналогом Tizen OS від Samsung. Або ж дана ОС може бути призначена для віртуальної реальності або робототехніки.

 

 

Found a typo? Please select it and press Ctrl + Enter.