Dobot - додаткова пара рук

Перегляди: 852
     І чого тільки не придумає людина, щоб самому нічого не робити! Шість висококваліфікованих експертів поставили собі за мету створити недорогий настільний роботизований маніпулятор. Свою першу розробку вони назвали Dobot. Dobot розроблений і зібраний в Китаї.
Цей робот може виконувати за вас різні повсякденні дрібниці. Наприклад, насипати цукор вам в каві, підписувати вітальні листівки і навіть протягувати нитку у вушко голки. Простий інтерфейс управління (натиснути-і-перетягнути) для початківців, а також програмований для грамотних фахівців за допомогою обробки, Arduino і мов програмування C / C ++. При цьому маніпулятор має сім способів управління, наприклад, через мобільний додаток, голосове та візуальне управління.

dobot  Dobot володіє такою ж високою точністю рухів, як і промислові роботи. Точність в розходженні його рухів становить до 0,2 міліметра, чого цілком достатньо для самого широкого спектра різноманітних дій. Dobot можна перетворити в верстат для 3D-друку або навіть в того, хто буде годувати ваших домашніх тварин. Простір для фантазії - величезний.
 
Скільки ж коштує такий персональний асистент? Згідно з офіційним магазину– всього 899 доларів.
 
Технічні характеристики Dobot:
- Кількість осей: 4
- Вес 3 кг
- Навантаження 500 г
- Диапазон вращения: 270 градусов
-Точність позіцонірованія: 0,2 мм
-Матеріал: алюміевий сплав
- Контролер: Arduino Mega2560
- інтерфейси: UART/Bluetooth
-Джерело живлення: 12 В, 5 A
Found a typo? Please select it and press Ctrl + Enter.