Перегляди: 1310

Безкоштовно не дорівнює безпечно, іноді це навіть карається законом. Однак бажання скачати фільм або ж програму даром нікуди не зникає, і тільки 10 чоловік з 100 готові платити за продукт.

За даними опитування компанії ESET:
9% користувачів вважають за краще ліцензійний контент піратському ;.
52% скачують "зламані" ігри;
43% - дивляться неліцензійні фільми і серіали;
34% слухають музику за допомогою нелегальних сервісів;
14% скачують книги на "піратських" сайтах;
19% встановлюють "зламані" програми.

текст укр7

Збільшення попиту на піратський контент, збільшує ризик. У більшості випадків при установці автор просить відключити антивірус, нібито він помилково визначає програму як шкідливу. У результаті разом з важливими вас файлами йдуть шкідливі програми. Які саме вже залежить від людини яка зламала програму.

Навіть якщо піратська програма буде ідентична по функціоналу з оригінальною, відмінності будуть в іншому. Як правило оновлення мають тільки оригінальні продукти. В оновлення виправляють знайдені вразливості, завдяки чому підвищується безпека. Бажаючи отримати саму поліпшену і безпечну піратську версію програми, ви будете змушені за кожним разом заново встановлювати продукт. Тим самим збільшуючи ризик зараження.

Відсутність технічної підтримки, залишає вас наодинці з програмою. Виправлення неординарних проблем і ситуацій буде лежати тільки на ваших плечах. Відповідальність за несправність або ж втрату даних, так само лежить на вас.

Використання неліцензійного ПЗ на особистому пристрої під час карантину, ставить під загрозу не тільки особисті дані, а й дані компаній і закладів. Доступ до конфіденційної інформації може принести великі збитки.

Існує три схеми поставок легальних програм:
  • ОЕМ - це коли програми встановлюються на новий комп'ютер фахівцем по збірці.
  • Коробка - це продаж в спеціальній коробці, в якій лежить сама програма або гра, ліцензійна угода, інструкція, буклети і іноді якісь подарунки.
  • Ліцензія - це електронне підтвердження легальності. Її можна купити через інтернет: зайти на сайт виробника або посередника, скачати і оплатити ліцензію. Зазвичай після цього ліцензія надсилається на електронну пошту.

Однак можливість знайти хороший безкоштовний продукт існує, тільки функціонал буде менше.

Не можете визначитися який саме продукт вам потрібен?

Напишіть нам на пошту, зателефонуйте або зв'яжіться через зручну вам соціальну мережу. Ми допоможемо підібрати продукт з потрібним функціоналом, допоможемо з покупкою і налаштуванням.

Found a typo? Please select it and press Ctrl + Enter.