Перегляди: 1218

Все більше компаній обирають віртуальний сервер замість фізичного. Відбуваєтьяс це з декількох причин.

Економія
На відміну від фізичного, витрати на віртуальний обмежуються тільки за оренду і технічну підтримку. Адже витрати на умови роботи сервера лежаться на компанії, що надає оренду. Такі умови як:
  • безперебійний інтернет;
  • безперебійне резервне живлення;
  • правильний температурний режим;
  • вентиляція;
  • та інші.
 
Безпека
Обираючи віртуальний сервер, що знаходиться за кордоном в дата-центрі, вам не потрібно обдумувати способи захисту обладнання від зовнішнього світу. Дата-центр вже вирішив цю пролему за вас і захистив місцезнаходженням серверів. 
 
Мобільність 
Віртуальний сервер не прив'язаний до певного обладнання. Його можна без проблем перенести на інший хост, в інший дата-центр в будь-якій країні  і запустити на будь-якому іншому обладнанні на якому встановлено такий-же гіпервізор.
 
Масштабованість 
Для малого бізнесу купувати дорогий фізичний сервер немає необхідності. Орендуючи віртуальний сервер можна вибрати потрібну кількість реурсів, які будуть використовуватися в повній мірі.
 

У разі зростання компанії, оновлення фізичного сервера буде коштувати грошей на купівлю обладнання і часу на доставку та установку. У деяких випадках при відсутності можливості оновлення потрібно буде купувати новий сервер. У той час як потужність віртуального сервера можна збільшити в кілька натискань мишкою, купивши додаткові ресурси.

 

Був випадок коли до нас звернулися з проблемою - повільно працював фізичний сервер. У сервер було вже вкладено багато грошей, але він застарів. З ростом бізнесу потужності не вистачало і вирішити поставлені завдання сервер не міг. Кращим рішенням було перенести всю інфраструктуру в хмару, що ми і зробили. Також вирішивши питання з масштабуванням.

Незважаючи на значні переваги віртуальних серверів, бувають ситуації в яких можуть впоратися тільки фізичні.

  • При наявності складних проектів, які потребують особливого налаштування на апаратному та програмномму рівні.
  • Якщо потрібен доступ до ядра операційної системи і/або є потреба у внесенні змін до критичних системних файлів.

Вибір для кожної ситуації робиться індивідуально.

Все ще не змогли визначити яке рішення для вас більше піходить ?

Визначилися, але залишилися ще питання?

Напишіть нам на почту, зателефонуйте або зв'яжіться через зручну вам соціальну мережу. Ми допоможемо вам вибрати та відповімо на всі ваші питання.

Found a typo? Please select it and press Ctrl + Enter.