На 3D-принтері надруковано самий високотехнологічний велосипед в світі

Перегляди: 853

“Навіщо винаходити велосипед”? Здавалося б, і що нового можна придумати в століттями усталеної конструкції двоколісного засобу пересування? Існує маса моделей з електродвигуном, різними навігаційними та допоміжними гаджетами, але нікому не приходило в голову використовувати досягнення сучасних технологій для виготовлення деталей самого двоколісного друга. Нікому, крім винахідників з Бельгії.

Вони вирішили створити перший в світі проект велосипеда з рамою з нержавіючої сталі, використовуючи інноваційно техніки з усіма перевагами тривимірного друку. Для створення рами використовувався найсучасніший і високотехнологічний 3D принтер.

bikeЗа створення відповідає група компаній під злегка дивною назвою Flam王D (читається Flame3D). Як вже було сказано вище, всі деталі були надруковані на 3D-принтері, а велосипед отримав назву 王 -Bike (швидше за все, читається як Е-Bike, але ми не ручаємося). В основі конструкції лежить надміцний полімер, який легше і міцніше будь-якого сучасного алюмінієвого сплаву, що використовується при створенні велосипедних рам. З даного полімеру зроблені практично всі частини велосипеда, включаючи колеса і гальмівну систему. Всі деталі можуть витримати неймовірно велике навантаження і витримують навіть сильні удари. Крім того, деякі деталі, наприклад, сидіння і педалі виконані з міцного загартованого металу, ергономічно повторює контури частин тіла. Варто зазначити, що подібні матеріали при створенні велосипеда використовуються вперше.

Велосипеди з нержавіючої сталі інноваційні як за своїм дизайном, так і по конструкції. Використовувана для їх створення техніка доводить, що можна без праці інтегрувати технології тривимірного друку в проектуванні велосипедів. За допомогою сучасних технологій можна домогтися запаморочливих висот, створюючи найнеймовірніші проекти.

Для більш повної інформації автори винаходу випустили непогане демонстраційне відео, доступне нижче:

https://www.youtube.com/watch?v=B-_o_yAqDqk

 

Found a typo? Please select it and press Ctrl + Enter.